Koos oma lisaga Liikuge edasi raha 24 , et säästa majandusest eemale

Koos oma lisaga Liikuge edasi raha 24 , et säästa majandusest eemale

Tuhanded finantsasutused võtavad pikas perspektiivis vastu tasu ja algatavad raha väljamakseid, vähendades samal ajal raha. Ometi on nad huvitatud teie püsivalt hea maine lubamisest selliste fondide jaoks kaheks ajastuks.

Logimisboonuste mängimine laenuvõimaluste tasumiseks võib aidata säästa tuhandeid raha sooviarvetelt. Siiski tuleb järk-järgult üle vaadata seos andestatava eduga, et vältida hilisemat maksušokki.

üksik. Kasutage seda suurte soovidega rahaliste vahendite kulutamiseks

Rahast eemale investeerimine aitab teil säästa tulu ja hakata kiiremini täitma uusi fiskaalsoove. See on eriti oluline neile, kellel on suur fiskaalsoov, näiteks tõesti midagi muuta või autot parandada. Samuti on kõige parem, kui jagate edukulude osas mis tahes boonuse lahutamatu osa, samal ajal kui erakorraline stipendium võib kaitsta teid kulukate kiirete kulude eest, mis aitavad teil edutingimuste jaoks täiesti uusi rahalisi vahendeid vältida.

Majanduslikuks tasumiseks on palju meetodeid ja üsna sageli sõltub teie valik saldodest, intressimääradest ja rahalistest soovidest. Näiteks on soovitatav näidata võla prioriteetsust ainulaadses optimaalses määras, mis aitab teil aja jooksul raha säästa. Täiendavad spetsialistid soovitavad siiski vaadata väikseimaid kirjeid, et vähendada majanduslikku kasutusvoogu, muutes teid palju suurepärasemaks laenuvõtjaks, kui kaalute kodufinantseerimise laenuraha ja muud tüüpi krediiti.

Teine võimalus rahaliste vahendite arveldamiseks boonust kasutada võib olla konsolideerimise edenemisest vabanemine. Selline edasiliikumine aitab teil veeretada ülejäänud muljetavaldava majanduse ühe konkreetse osamakse parandamiseks, millel on nii sissenõudmise sissetuleku kuupäev kui ka tasu vähendamine. Lisateabe saamiseks vaadake Investopedia’ersuse suurimate võlgade konsolideerimise laenude võimalusi.

paar. Selle salvestamine võimaldab teil teha vanadusega seotud asju

Seal on hästi kasutatud kõnekäänd, mis kinnitab: “Seal on mõned hetked, nagu tähistavad.” Konkreetsel on loomulikult mõju pensioniga seotud võtmisele. Olenemata sellest, kas tulete hiljuti ülikoolist ja töötate üliõpilaste ainepunktidena või olete ehk viiekümnendates eluaastates, on eelseisva edu tagamiseks mõistlik alustada raha suurendamist. Uued määrad, mida saate praegu genereerida, võib saada pikema perioodi, kui soovite end venitada ja pärast seda paremini varustada.

Majandusliku meelerahu eesmärgi allikas pensionis on pisut lihtsam, kui inimesed arvavad. Aega ja tehnoloogiat on vaja, mis võib osutuda keeruliseks, kui olete pühendunud nii rahaliste kulude tasumisele kui ka pereliikmetega suhtlemisele.

Uus reegel on alati kaubelda umbes 15% iga-aastastest pensionifondidest, kuid see võib sõltuda järjekorrast, kui soovite tagasi kolida, kui ka muid rahavõimalusi. Näiteks selleks, et 65-aastaselt lahkuda, tahate peaaegu kõik, peale kahekümne aasta. Kui seadsite prioriteediks õppelaenu maksmise täielikult ülikooli kaudu, näiteks ja algatasite selle väljavõtmise vaid mitmeks aastaks, võib uus pensioniplaan saada pensionile jäämise korral umbes üheksakümmend 000 dollarit (usaldades seitsme osa aastaarendust).

raha 24 Võimaldab teil alustada teed, saate valida hea Wrathi alustamise või 401(k) kirjelduse vahel, et hoida oma boonustulu. Ja alustades arvestite panemist, võite unustada erinevaid viise, kui soovite uut asundust parandada, näiteks lülisamba tükeldamine meelelahutuslike arvetega või isegi säästukaupade tarnijate otsimine, mitte poodi.

umbes kolm. Lahendage ülikooli üliõpilaste eelarve

Mis on ootamatu kulutada kolledži üliõpilaste rahalisi vahendeid, võib aidata hoida nii punaseid kui ka leida rahalist paindlikkust. Castellano ütleb, et see on lühiväljenduse ohver, mis määrab pika väljenduse häid tulemusi silmas pidades kõik täielikult. Fiskaalide vältimine suurendab koormust ja alustab raha, mida saate pärast seda vajadustega kasutada, näiteks taktikalise stipendiumi määramiseks või pensionile jäämiseks säästmiseks.

Kui te ei suuda oma võlgnevust tasuda, võite otsustada uue krediidi refinantseerimise üle, mille finantsasutus pakub tagasimaksmisega seotud boonust või isegi raha tagasi. Peaksite kaaluma uuelt tööandjalt ligikaudu õppetundide abisüsteemide küsimist. Kõik organisatsioonid maksavad kindlasti ära või isegi kulutavad vahendeid personali arengukuludeks, mis võivad soovi korral arveid säilitada.

It’ersus oli vaja seada esikohale piltlikult öeldes makse ja mitte kunagi üle kulutada, samuti võis osamakseid suurendada, et arve kiiremini tasuda. Aidake teha kahenädalasi kulusid, mitte tavalisi kulutusi, mis on igal aastal kaasa toonud 15 kulutust, võrreldes kaheteistkümnega.

Kui teil on võimalik pakkuda oma kaasaegse loaga kõrgendatud laadimist, vähendage lisakulutusi. Õppelaenu tehinguga seotud raha säästmiseks võite kolida odavamasse elamisse, osta CD-poode ja hakata lisatasudest loobuma. Kõrgema hinna loomiseks võite teha ka kõrvuti sebimist ja oma võla tasumiseks üles riputada.

4. Ka see saab

Kui teie ja ka see on tasu, aitab see teil vabaneda majanduslikest soovidest alates vanadusest, edu stipendiumi saamisest või isegi rahalise sissemaksmisest. Kuid peaksite otsustama boonuse maitse üle ja alustama kohtumist maksunõustajaga ning uurima, kuidas seda teha.

Kui olete võlgu, on esimene probleem krediitkaardi ja isiklike vaheaegade kulutamine, mis omakorda hõlmavad suuri kulusid. See saab teie raha stabiilselt tagasi, vähendab teie stressisummasid ja algatab raha säästmise mis tahes pikendatud voo korral.

Niipea, kui teie majandus tasub end ära, võite jätkata ellujäämispangakontode arendamist. Iga töökaotuse, tormi ja muu perioodilise olukorra korral on soovitatav kasutada kuue kuu hindamist kogutud kuludele.

Lisaks iga-aastasele tasule, kui soovite maksta ettemakstud eluasemelaenu EMI-d või aidata teha grupi erinevaid kulutusi, on see täiendav suurepärane vahend maksmiseks. See peaks aitama teil hoida soovitud kulutusi ja lõpetada hüpoteegi kiiremini.

Neile, kellel on väikesed lapsed, võiksite ehk ka selle 529 ülikooli hinnakujunduse lisa, mis aitab neil endist ülikooli osta. See on silmatorkav varude edasiarendus, mis pakub maksueelist ja kasvab aeglaselt ja järk-järgult. Kui olete kiiroperaator, võite kasutada ka kord aastas preemiat, et oma organisatsiooni registreerida või isegi laiendada. See aitab teil luua oma jõukust ja hakata suurendama oma töövõimalusi.

Categories